Obudowa MSI MAG FORGE M100R czarny
Zdjęcia 5 |
Stosunkowo niedroga obudowa komputerowa w formacie Mini Tower z gamingowej serii MAG popularnego producenta MSI. Obudowa ma dość lakoniczny design, kompaktową obudowę i wydajne chłodzenie. Za wentylowaną fasadą wykonaną z solidnej metalowej siatki umieszczono trzy wentylatory 120 mm, z tyłu umieszczono kolejny wirnik z tej serii. Ten model posiada fabryczną płytkę sterującą podświetleniem ARGB.
Sam system oświetlenia jest zintegrowany z gramofonami. Efekty świetlne można regulować za pomocą osobnego przełącznika. Obudowa komputera MSI MAG FORGE M100R umożliwia złożenie dobrze wyważonej gamingowej konstrukcji w oparciu o płytę główną micro-ATX lub mini-ITX. Dostępne są cztery gniazda na karty rozszerzeń PCIe. Obudowa bez problemu pomieści kartę graficzną o długości do 300 mm, a odprowadzenie ciepła z procesora będzie możliwe za pomocą dowolnej wieży powietrznej lub cieczowej o wysokości do 160 mm. Obudowa wyposażona jest w wyjmowany kosz na dwa dyski twarde 3,5″. Dekoracyjne wzornictwo w postaci oświetlenia RGB pozwoli pełniej zanurzyć się w atmosferze gamingowej rozrywki. Ta obudowa może służyć jako optymalna podstawa dla każdej zaawansowanej konstrukcji z kompaktową płytą główną.
Kup MSI MAG FORGE M100R czarny
Wszystkie ceny 20 →MSI MAG FORGE M100R - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 301 zł |
MSI MAG Forge M100R OB-MSI-0035 | 269 zł |
MSI Mag Forge M100R Hartowane szklo USB 3.2 MAG FORGE M100R | 246 zł |
Obudowa MSI Mag Forge M100R | 239 zł |
Obudowa MSI Mag Forge M100R | 239 zł |