Laptop MSI Raider GE68 HX 14VIG [GE68 HX 14VIG-407PL] (LTGMI16MSI024)
Zdjęcia 22 | od 17 499 do 19 708 zł Porównaj ceny 13 →2024 rokGE Raider (gamingowe dla entuzjastów)gamingowywydajnyUltra HD (4K)miniLED120 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 7Cyberpank 2077markowe głośnikipodświetlenieFaceIDdobry DCI-P3 Wyświetlacz:16 ", 3840x2400 (16:10) Procesor:Core i9, 14900HX, 1.6 GHz Karta graficzna:RTX 4090 Pamięć RAM:32 GB Dysk:SSD M.2, 2048 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.8 kg |
Modyfikacje MSI Raider GE68 HX 14VIG 1
Dane techniczne
MSI Raider GE68 HX 14VIG [GE68 HX 14VIG-407PL] |
|
Laptopy MSI z technologią AI automatycznie dostosowują się do potrzeb użytkownika, zapewniając zwiększoną wydajność. AI Noise Cancellation Pro zapewnia czysty dźwięk w każdym środowisku.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Raider GE68 HX 14VIG [GE68 HX 14VIG-407PL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Raider GE68 HX 14VIG-407PL - i9-14900HX | 16'' UHD+ 120Hz | 32GB | 2TB | 18 999 zł |
Laptop MSI Raider GE68 HX 14VIG-407PL 16" IPS i9-14900HX 32GB RAM 2TB SSD | 17 499 zł |
MSI Raider GE68 HX 14VIG-407PL i9-14900HX 16"UHD+ MiniLED 120Hz IPS-level | 17 499 zł |
MSI Raider GE68 HX 14VIG-407PL 16" 120Hz i9-14900HX 32GB RAM 2TB Dysk SSD | 17 499 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy