Kuchenka MPM MKE-12 czarny
MPM MKE-12 czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MKE-12 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM MKE-12 Kuchenka indukcyjna Ceramiczna Płyta Indukcyjna 1 Indukcyjne Po | 240 zł |
Kuchenka nastawna MPM MKE-12 | 240 zł |
Kuchenka nastawna MPM MKE-12 | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →