Kuchenka MPM 53-KEC-34 czarny
MPM 53-KEC-34 czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 53-KEC-34 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM 53-KEC-34 | 1 299 zł |
Kuchnia elektryczna z płytą vitroceramiczną MPM-53-KEC-34 - DARMOWY PACZKO | 1 319 zł |
Kuchnia elektryczna vitroceramiczna MPM-53-KEC-34 | 1 519 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →