Kuchenka MPM 54-KGE-03 biały
MPM 54-KGE-03 biały 2020 rokzapłon automatyczny biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 54-KGE-03 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka wolnostojÄca MPM gazowo-elektryczna MPM-54-KGE-03 | 1 202 zł |
MPM 54-KGE-03 | 890 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM 54-KGE-03 | 969 zł |
MPM 54-KGE-03 | 890 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-54-KGE-03 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 989 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje MPM 54-KGE-03
Ceny na MPM 54-KGE-03 |
---|---|---|---|---|
MPM 54-KGE-03 biały | od 890 zł | 9 oferty | ||
MPM 54-KGE-05E stal nierdzewna | od 949 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →