Olej silnikowy Motul 8100 X-Cess 5W-40 20 l
Wideo 11 |
Motul 8100 X-Cess 5W-40 20L |
|
Wysokiej jakości olej syntetyczny do nowoczesnych silników o dużej mocy. Nadaje się zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych, w tym do konstrukcji z systemem bezpośredniego wtrysku paliwa. Może być również stosowany w pojazdach napędzanych skroplonym gazem. Dotyczy tylko samochodów. Wskaźnik lepkości pozwala liczyć na dobrą płynność i łatwy rozruch na zimno nawet przy mroźnej pogodzie. Na stanie - duży zestaw certyfikatów renomowanych producentów samochodów, m.in. Porsche, Renault, Opel, Fiat i BMW.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motul 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motul.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Motul 8100 X-Cess 5W-40
Ceny na Motul 8100 X-Cess 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul 8100 X-Cess 5W-40 1 l | od 31 zł | 2 oferty | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 2 l | od 79 zł | 1 oferta | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 4 l | od 112 zł | 5 oferty | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 5 l | od 126 zł | 21 oferta | ||
Motul 8100 X-Cess 5W-40 20 l | od 575 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →