Maszynka do golenia Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051
Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moser LiPro2 Mini trymer 4015110018896 | 669 zł |
Trymer do włosów MOSER 1588 Li+Pro2 Mini | 549 zł |
Moser Li+Pro2 mini, maszynka do włosów 1588 | 588 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości strzyżarki Moser Li+Pro2 Mini 1588-0051:
- Wymiary - 138x32x34 mm
- 3 tryby prędkości
- Olej i szczotka do czyszczenia
PolecamyPorównaj w tabeli →