Strzyżarka Moser ChromStyle Pro 1871-0071
Zdjęcia 4 |
Moser ChromStyle Pro 1871-0071 |
|
Profesjonalna strzyżarka. Godne uwagi, w szczególności, w przypadku baterii o dobrej żywotności - 100 minut; możliwe jest również zasilanie sieciowe. Dostępne są 4 ustawienia długości w zakresie 3-12 mm, z osobnym mocowaniem stałym dla każdego w zestawie dostawczym; zawiera również podstawkę ładującą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Kup Moser ChromStyle Pro 1871-0071
Wszystkie ceny 7 →Moser 4015110006565 Golarka Maszynka Do Włosó 25 H/100 240 V Czarny/Srebrn | 599 zł |
Maszynka do włosów Moser 1871-0071 | 633 zł |
Maszynka do strzyżenia Moser 1871 ChromStyle Pro | 545 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów MOSER Clipper 1871-0071 | 699 zł |
Moser ProfiLine ChromStyle Pro biały Chrom Style Pro weiß/chrome | 640 zł |
Moser ChromStyle Maszynka do Strzyżenia Włosów Czarny/Srebrny 46 mm 401511 | 619 zł |
Moser Maszyna do strzyżenia włosów Chrome Style PRO Czarny/Chrom NOWY 1871 | 599 zł |
Zaufali profesjonaliści: Moser ChromStyle Pro 1871-0071
Strzyżarka Moser ChromStyle Pro 1871-0071 charakteryzuje się wyjątkową jakością i niezawodnością, plasując ją w gronie wiodących narzędzi dla profesjonalnych fryzjerów i barberów.
Precyzja i wszechstronność
Dzięki wymiennej nasadce tnącej Magic Blade i precyzyjnie naostrzonym ostrzom, maszyna ta zapewnia doskonałe cięcie i dostosowuje się do wszelkich wymagań związanych z fryzurą, od stylizacji punktowej po skomplikowane fryzury designerskie.
Wydajność i łatwość użycia
Dzięki żywotności baterii wynoszącej 90 minut i szybkiemu ładowaniu trwającemu zaledwie 1 godzinę, Moser ChromStyle Pro 1871-0071 gwarantuje ciągłą pracę bez utraty produktywności, dzięki czemu proces cięcia jest tak wygodny i wydajny, jak to tylko możliwe.