Strzyżarka Moser ChromStyle Pro 1871-0081
Zdjęcia 6 |
Moser ChromStyle Pro 1871-0081 |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moser ChromStyle Pro 1871-0081
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moser ProfiLine ChromStyle Pro czarny 1871-0081 | 599 zł |
BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO WŁOSÓW MOSER PRO 1871 | 592 zł |
Maszynka do włosów Moser Maszynka Moser 1871 Chromstyle PRO + Box nasadek | 659 zł |
Moser 1871 ChromStyle Pro Profesjonalna maszynka do włosów Oryginalna | 499 zł |
Moser Moser ChromStyle Pro, profesjonalna maszynka do włosów z regulacją d | 695 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →