Nóż myśliwski Mora Kansbol Multi-Mount
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Mora Kansbol Multi-Mount |
|
Pochwa kompatybilna z systemem MOLLE
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mora 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mora Kansbol Multi-Mount
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż outdoorowy Morakniv Kansbol Multi-Mount S 12645 military green - ONE S | 260 zł |
Nóż Morakniv Kansbol Multi-Mount- Stainless Steel Olive Green (ID 12645) | 211 zł |
Morakniv, Nóż, Kansbol Multi-Mount- Stainless Steel (NZ-KSM-SS-02) | 279 zł |
Morakniv Nóż Kansbol Multi-Mount pomarańczowy stal nierdzewna | 279 zł |
Nóż Morakniv Kansbol Multi-Mount pomarańczowy stal nierdzewna | 279 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →