Kolumny głośnikowe Monitor Audio Bronze 6
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Monitor Audio Bronze 6 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monitor Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monitor Audio.
Kup Monitor Audio Bronze 6
Wszystkie ceny 25 →Monitor Audio Bronze FX 6G Kolor Czarny Głośnik Surround Para Kino domowe | 2 115 zł |
Monitor Audio Bronze 6G 100 czarny | 1 295 zł |
Monitor Audio Bronze 6G FX – Kolumny efektowe surround (para) Czarny ✦ SAL | 1 890 zł |
Para Monitorów Audio Bronze FX Kolor: Czarny | 2 290 zł |
Brytyjska firma Monitor Audio specjalizuje się w produkcji systemów głośnikowych, które z powodzeniem łączą rozwiązania projektowe i konstrukcyjne. Bronze 6 to wizytówka producenta, która stała się klasykiem i zdobyła uznanie tysięcy wymagających audiofilów.
Klasyka w języku brytyjskim
Głośniki o wymiarach 103x24x35 cm i wadze całkowitej 33 kg zachwycają jakością wykonania i wzornictwem premium. Obudowa z 18-milimetrowego MDF, pokryta pięknym winylem o strukturze drewna w kolorze czarnym, brązowym, bordowym i białym, wygląda elegancko, stylowo i pewnie brytyjsko. Charakterystyczny głośnik wysokotonowy ze złotą kopułką i wklęsłe, pokryte aluminium, ceramiczne membrany średniotonowe / niskotonowe dodają smaku konstrukcji.
Głośniki można przykryć siatką magnetyczną z tkaniny, ale wtedy głośniki traci swoją skuteczność i nabiera tradycyjnego wyglądu, pasującego do wszystkich nowoczesnych wnętrz.
Kolumny stoją na podium, do którego wkręcane są kolce, aby zapewnić stabilność. W zestawie specjalny klucz do montażu.
Wszystko dla doskonałego dźwięku
Głośniki zapewnia jednorodny, spójny tonalnie dźwięk w zakresie częstotliwości 34 - 30 000 Hz i mocy do 150 W RMS, dzięki dwóm głośnikom niskotonowym 165 mm, przetwornikowi średniotonowemu o tej samej średnicy i calowemu głośnikowi wysokotonowemu.
Przemiennik faz umieszczony na przedniej ściance tworzy symetryczną kompozycję z głośnikami. Obsługa Bi-Amping / Bi-Wiring umożliwia podłączenie wzmacniacza oddzielnie dla basów i tonów średnich / wysokich, tworząc obszerne pole dźwiękowe, które doskonale się prezentuje, zarówno osobno, jak i w systemie kina domowego.
Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest benchmark Hi-End, Monitor Audio Bronze 6 jest drogą do zrobienia. Ten system praktycznie nie ma wad. Jest zdecydowanie dobry dla każdego i na każdą okazję, gdy wymagany jest doskonały dźwięk.
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 115 dB