Przepływowy podgrzewacz wody Mission Air Hydro Bath 15kW
Zdjęcia 6 |
Mission Air Hydro Bath 15kW |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mission Air Hydro Bath 15kW
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody MISSION AIR Hydro Bath 15 kW | 1 499 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody elektryczny 15kW 400V | 1 499 zł |
Modyfikacje Mission Air Hydro Bath 15kW
Ceny na Mission Air Hydro Bath 15kW |
---|---|---|---|---|
Mission Air Hydro Bath 12kW | od 1 349 zł | 4 oferty | ||
Mission Air Hydro Bath 15kW | od 1 499 zł | 4 oferty | ||
Mission Air Hydro Bath 18kW | od 1 579 zł | 3 oferty | ||
Mission Air Hydro Bath 21kW | od 1 649 zł | 4 oferty |
Polecamy