Przepływowy podgrzewacz wody Mission Air Hydro Bath 21kW
Zdjęcia 6 |
Mission Air Hydro Bath 21kW |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Mission Air Hydro Bath 21kW
Ceny na Mission Air Hydro Bath 21kW |
---|---|---|---|---|
Mission Air Hydro Bath 12kW | od 1 349 zł | 1 oferta | ||
Mission Air Hydro Bath 15kW | od 1 499 zł | 1 oferta | ||
Mission Air Hydro Bath 18kW | od 1 579 zł | 1 oferta | ||
Mission Air Hydro Bath 21kW | od 1 649 zł | 1 oferta |
Polecamy