Проточний водонагрівач Mission Air Hydro Bath 15kW
Фото 6 |
Mission Air Hydro Bath 15kW |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mission Air Hydro Bath 15kW
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przepływowy podgrzewacz wody MISSION AIR Hydro Bath 15 kW | 1 499 zł |
Przepływowy podgrzewacz wody elektryczny 15kW 400V | 1 499 zł |
Модификації Mission Air Hydro Bath 15kW
Ціни на Mission Air Hydro Bath 15kW |
---|---|---|---|---|
Mission Air Hydro Bath 12kW | від 1 349 zł | 4 пропозиції | ||
Mission Air Hydro Bath 15kW | від 1 499 zł | 4 пропозиції | ||
Mission Air Hydro Bath 18kW | від 1 579 zł | 3 пропозиції | ||
Mission Air Hydro Bath 21kW | від 1 550 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо