Młot udarowy Milwaukee PCE 3 (4933384300)
Zdjęcia 5 |
Milwaukee PCE 3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee PCE 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Martillo Cincelador Ligero 720 W - SDS-Plus - 41 JAVS 4933384300 | 2 403 zł |
PCE3/K Młot elektropneumatyczny SDS-plus 3 kg MILWAUKEE PCE 3/K , nr. 4933 | 2 464 zł |
Wiertarka Milwaukee Młot wyburzeniowy Milwaukee 4933384300 4,1 J 720 W | 2 290 zł |
Wiertarka Milwaukee Młot wyburzeniowy Milwaukee 4933384300 4,1 J 720 W | 2 757 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →