Kołowrotek Mikado Shinju 5004FD (KDA045-5004FD)
Mikado Shinju 5004FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Shinju 5004FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kołowrotek Mikado Shinju Kołowrotek Mikado | 74 zł |
Mikado Shinju Fd Spinning Reel Posrebrzany 5000 KDA045-5004FD | 79 zł |
Kołowrotek uniwersalny Mikado Shinju 5004 FD | 87 zł |
Kołowrotek Mikado Shinju 5004 FD 3 + 1bb spinning | 87 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →