Smartfon Microsoft Lumia 650 16 GB
Zdjęcia 8 |
Microsoft Lumia 650 16 GB
Wyświetlacz:5 ", 1280х720 (16:9), 294 ppi
Pamięć:16 GB, + karta pamięci, RAM 1 GB
Procesor:Qualcomm Snapdragon 212
Aparat:8 MP
Akumulator:2000 mAh
Waga:122 g
Chip NFC. Wstępnie zainstalowany pakiet Office. Metalowa rama korpusu.
Continuum nie jest dostępne w tym modelu.
Choć ten smartfon z systemem Windows 10 Mobile jest pozycjonowany jako rozwiązanie biznesowe, to jednocześnie jest to dość prosty model przeznaczony dla początkujących użytkowników segmentu biznesowego, a także tych, którzy nie muszą rozwiązywać skomplikowanych problemów. Ta prostota dotyczy przede wszystkim części sprzętowej - procesora Snapdragon 212 z 1 GB RAM-u (co w szczególności nie pozwoliło na zaimplementowanie Continuum w tym modelu). Jednocześnie smartfon Microsoft Lumia 650 jest dostarczany z preinstalowanym pakietem Office, obsługuje sieci 4G, a NFC i Bluetooth 4.1 są zawarte w zestawie komunikacji. Wbudowana pamięć to 16 GB, a pojemność wymiennej karty to aż 200 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Microsoft Lumia 650 16 GB
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telekom Microsoft Lumia 650 127 cm 5" Jedna karta SIM Android 41 4G Micros | 550 zł |
Microsoft Lumia 650 - Black | 480 zł |
Microsoft Lumia 650 Parent A00027047 | 584 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →