Ciśnieniomierz Microlife BP A7 Touch
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Microlife BP A7 Touch |
|
Łatwy w użyciu i dokładny automatyczny sfigmomanometr z mankietem na ramieniu do szybkiego pomiaru ciśnienia krwi w domu i wykrywania arytmii. Wyróżnia się obecnością dużego ekranu dotykowego, obsługą interfejsu USB do przesyłania wyników do komputera oraz imponującą ilością pamięci wewnętrznej (2 profile po 99 komórek każdy). Wykorzystuje technologię, która pomyślnie przeszła badania kliniczne zgodnie z protokołem Brytyjskiego i Irlandzkiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego (BIHS).
Ten model jest przeznaczony do użytku przez osoby starsze, kobiety w ciąży oraz pacjentów z nadciśnieniem, niedociśnieniem, cukrzycą, stanem przedrzucawkowym, miażdżycą tętnic i schyłkową niewydolnością nerek. Autorski algorytm Microlife AFIBsens potrafi z dużym prawdopodobieństwem wykryć oznaki migotania i migotania przedsionków, dając sygnał, który stanie się powodem do wizyty u lekarza (97-100% prawdopodobieństwa wykrycia).
Automatyczny ciśnieniomierz Microlife BP A7 Touch jest w stanie dokładnie określić ciśnienie krwi w zakresie od 20 do 280 mm Hg. z błędem ±3%. W autorskim trybie MAM urządzenie automatycznie wykonuje 3 kolejne pomiary, dane są automatycznie analizowane i wyświetlany jest średni wynik. Dla wygodnej obsługi i łatwego odczytu wyników ciśnieniomierz jest wyposażony w duży, dotykowy ekran LCD o wysokim kontraście z dużymi cyframi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microlife 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microlife.
Kup Microlife BP A7 Touch
Ciśnieniomierz naramienny Microlife BP A7 Touch 4719003341114 | 290 zł |
Ciśnieniomierz naramienny MICROLIFE BP A7 Touch z zasilaczem | 235 zł |
Ciśnieniomierz Automatyczny Microlife BPA7 Touch BT | 292 zł |