Ciśnieniomierz Medisana BU 584
Zdjęcia 7 |
Medisana BU 584 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Medisana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Medisana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Medisana BU 584
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 584 | 224 zł |
Medisana Blood Pressure Monitor BU 584 Memory function, Number of users 2 | 266 zł |
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 584 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 222 zł |
Ciśnieniomierz Medisana BU 584 Funkcja pamięci, Liczba użytkowników 2 użyt | 258 zł |
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 584 | 223 zł |
Medisana BU 584 | 292 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →