Ciśnieniomierz Braun ExactFit 5 Connect BUA6350 (BUA6350)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Braun ExactFit 5 Connect BUA6350 |
|
Inteligentny markowy automatyczny sfigmomanometr do pomiaru ciśnienia krwi/tętna w tętnicy ramiennej w domu lub biurze. Cechuje się zwiększoną, potwierdzoną klinicznie dokładnością, obsługą przesyłania wyników pomiarów do gadżetów za pośrednictwem popularnego, energooszczędnego interfejsu bezprzewodowego Bluetooth oraz rozszerzonym pakietem zawierającym dwa różne mankiety (mały S/M o zasięgu 22-32 cm i duży L / XL z kryciem 32 -42 cm).
Ta ostatnia okoliczność pozwala łatwo zmierzyć ciśnienie u nastolatków i dorosłych o dowolnej karnacji. Automatyczny ciśnieniomierz Braun ExactFit 5 Connect BUA6350 jest odpowiedni zarówno dla użytkowników z chorobami przewlekłymi (choroby układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie itp.), jak i zwykłych ludzi, którzy uważnie monitorują swój stan zdrowia. Pomiar ciśnienia odbywa się metodą oscylometryczną z technologią miękkiego pompowania, co zapewnia szeroki zakres pracy urządzenia, dobrą dokładność i imponującą szybkość pomiaru. Do łatwego odczytu wskazań służy odwrócony wyświetlacz LCD z dużymi cyframi. Łatwa nawigacja w wynikach pomiarów pomoże wizualnemu klasyfikatorowi kolorów WHO. Regularnie korzystając z takiego tonometru użytkownik może poznać średnią wartość dzienną/tygodniową, którą ciśnieniomierz samodzielnie obliczy z danych zgromadzonych w pamięci (2 profile po 60 rekordów każdy).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun ExactFit 5 Connect BUA6350
Wszystkie ceny 17 →Braun ExactFit 5 Connect inteligentny monitor ciśnienia krwi dokładne klin | 214 zł |
BRAUN Ciśnieniomierz BRAUN ExactFit 5 Connect BUA6350 Czarno-srebrny | 249 zł |
Braun Monitorowanie ci?nienia krwi ExactFit | 255 zł |
Braun ExactFit 5 - BUA6350 AGDM-CIS-BRA-015 | 239 zł |
Braun BUA6350 ExactFit 5 Ciśnieniomierze i akcesoria | 341 zł |