Opona zimowa Michelin X-Ice Snow 265/60 R18 110T
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice Snow 265/60 R18 110T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice Snow 265/60 R18 110T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice Snow SUV (265/60 R18 110T) 188338 | 1 102 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 265/60 R18 110T, Nordic compound ) 188338 | 1 127 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 265/60 R18 110T, Nordic compound ) | 1 132 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →