Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ (205/55 R16 94V) 163935 | 590 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4+ 94V XL - opony letnie 163935 | 484 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 94V XL ) 163935 | 591 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 94V XL ) | 598 zł |
Opony letnie 205/55R16 94V Primacy 4+ Michelin 2022 | 486 zł |
Opony letnie 205/55R16 94V Primacy 4+ Michelin 2023 | 496 zł |
Opony letnie 205/55R16 94V Primacy 4+ Michelin 2024 | 502 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | od 422 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | od 427 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | od 459 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | od 515 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | od 484 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →