Opona letnia Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H 215/60 R16 95 H |
|
Całkowite zachowanie właściwości w miarę zużycia. Odporność na aquaplaning. Długi przebieg. Wskaźnik zużycia.
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 (215/60 R16 95H) 543096 | 748 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/60 R16 95H ) 543096 | 843 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/60 R16 95H ) | 853 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H
Ceny na Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 215/60 R16 95H | od 748 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →