Opona letnia Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 3 ( 205/55 R16 91V ) 412394 | 549 zł |
Michelin Primacy 3 (205/55 R16 91V) 412394 | 500 zł |
Michelin Primacy 3 ( 205/55 R16 91V ) | 555 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V
Ceny na Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91H Run Flat | od 574 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V | od 500 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V Run Flat | od 567 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat | od 507 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →