Opona letnia Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y
Wideo 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y 255/40 R20 101 Y 255/40 R20 104 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 5 (255/40 R20 104Y) 174685 | 1 335 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( HL255/40 ZR20 104Y XL Acoustic ) | 1 255 zł |
Michelin Pilot Sport 5 ( HL255/40 ZR20 104Y XL Acoustic ) 174685 | 1 240 zł |
Opona Michelin 255/40 ZR20 PILOT SP 5 104Y XL SI - opony letnie 174685 | 1 049 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 101Y | od 984 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 5 255/40 R20 104Y | od 1 049 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →