Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG
Wideo 17Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG 255/40 R20 101 Y 255/40 R20 101 Y Mercedes-AMG |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 255/40 ZR20 PILOT SPORT 4 S 101Y XL MO - opony letnie 60593 | 1 129 zł |
Michelin Pilot Sport 4S (255/40 R20 101Y) 605931 | 1 247 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR20 (101Y) XL MO1 ) 605931 | 1 255 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR20 (101Y) XL MO1 ) | 1 270 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y | od 1 039 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG | od 1 129 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →