Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V 225/60 R18 100 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 225/60R18 PILOT SPORT 4 SUV 100V - opony terenowe 953772 | 743 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (225/60 R18 100V) 953772 | 842 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 225/60 R18 100V ) 953772 | 884 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 225/60 R18 100V ) | 895 zł |
Opona letnia MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV 225/60R18 100V | 747 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 225/60 R18 100V | od 743 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →