Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W
Wideo 8Zdjęcia 18 |
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin 441445-190/55/R17 75W - E/C/73dB - opony całoroczne | 851 zł |
Michelin Road 5 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) 441445 | 827 zł |
Opona Michelin 190/55 ZR17 PILOT ROAD 5 75W R - opony motocyklowe 441445 | 766 zł |
Michelin Road 5 (190/55 R17 75W) 441445 | 756 zł |
Michelin Road 5 ( 190/55 ZR17 TL (75W) tylne koło, M/C ) | 839 zł |
Michelin Moto Road 5 75w Tl M/c Rear Road Tire Czarny 190 / 55 / R17 90008 | 806 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W
Ceny na Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | od 577 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | od 538 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | od 658 zł | 3 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | od 635 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | od 693 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | od 714 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | od 752 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | od 756 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →