Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W 235/40 R19 96 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 ( 235/40 R19 96W XL ) 028457 | 1 214 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 (235/40 R19 96W) 028457 | 1 221 zł |
Opona Michelin 235/40R19 Pilot Alpin 5 96W - opony zimowe 28457 | 1 107 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 235/40 R19 96W XL ) | 1 227 zł |
Opona osobowa zimowa MICHELIN Pilot Alpin 5 235/40 R19 96W Darmowa dostawa | 1 174 zł |
Michelin PILOT ALPIN 5 235/40R19 96W | 1 172 zł |
Opony zimowe 235/40R19 96W Pilot Alpin 5 Michelin 2022 | 1 137 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 235/40 R19 96W | od 1 107 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →