Opona letnia Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H 215/70 R16 104 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Latitude Cross (215/70 R16 104H) 974304 | 680 zł |
Michelin Latitude Cross ( 215/70 R16 104H XL ) 974304 | 687 zł |
Michelin Latitude Cross ( 215/70 R16 104H XL ) | 695 zł |
Opona Michelin 215/70R16 LATITUDE CROSS 104 H XL - opony terenowe 974304 | 648 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H
Ceny na Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Cross 215/70 R16 104H | od 648 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →