Opona letnia Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V
Wideo 9Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin E Primacy (225/60 R18 104V) 196690 | 929 zł |
Michelin E Primacy ( 225/60 R18 104V XL EV ) 196690 | 920 zł |
Michelin E Primacy ( 225/60 R18 104V XL EV ) | 931 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V
Ceny na Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Michelin e.Primacy 225/60 R18 104V | od 920 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →