Opona motocyklowa Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Wideo 10Zdjęcia 35 |
Michelin City Grip 100/90 -12 64P 90/90 B 12 " 54 P 90/90 R 10 " 50 J 100/80 B 16 " 50 P 100/80 R 10 " 53 L 100/80 R 14 " 48 P 100/80 R 16 " 50 P 100/90 B 10 " 56 J 100/90 B 12 " 64 P 110/70 B 11 " 45 L 110/70 R 11 " 45 L 110/70 R 13 " 48 S 110/70 R 14 " 50 P 110/80 B 14 " 59 S 120/70 B 14 " 61 P 120/70 B 16 " 57 P 120/80 B 16 " 60 P 120/80 R 16 " 60 P 130/70 B 12 " 62 P 130/70 B 13 " 63 P 130/70 R 13 " 63 P 140/60 B 14 " 64 S 140/70 R 14 " 68 P |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin City Grip (100/90 R12 64P) 386859 | 319 zł |
Michelin City Grip ( 100/90-12 RF TL 64P tylne koło, koło przednie ) | 339 zł |
Michelin Moto City Grip M/c 64p Reforzado Tl Scooter Tire Czarny 100 / 90 | 282 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Ceny na Michelin City Grip 100/90 -12 64P |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 90/90 -12 54P | od 244 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 90/90 R10 50J | od 224 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/80 -16 50P | od 420 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 100/80 R10 53L | od 272 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48P | od 277 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 100/80 R16 50P | od 445 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/90 -10 56J | od 178 zł | 4 oferty | ||
Michelin City Grip 100/90 -12 64P | od 282 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 -11 45L | od 320 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 R11 45L | od 277 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 R13 48S | od 273 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 110/70 R14 50P | od 267 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 110/80 -14 59S | od 292 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 120/70 -14 61P | od 247 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 120/70 -16 57P | od 542 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 120/80 -16 60P | od 449 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 120/80 R16 60P | od 415 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 130/70 -12 62P | od 410 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 130/70 -13 63P | od 385 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 130/70 R13 63P | od 374 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 140/60 -14 64S | od 309 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 140/70 R14 68P | od 458 zł | 2 oferty |
Podobne