Мотошина Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Відео 10Фото 35 |
Michelin City Grip 100/90 -12 64P 90/90 B 12 " 54 P 90/90 R 10 " 50 J 100/80 B 16 " 50 P 100/80 R 10 " 53 L 100/80 R 14 " 48 P 100/80 R 16 " 50 P 100/90 B 10 " 56 J 100/90 B 12 " 64 P 110/70 B 11 " 45 L 110/70 R 11 " 45 L 110/70 R 13 " 48 S 110/70 R 14 " 50 P 110/80 B 14 " 59 S 120/70 B 14 " 61 P 120/70 B 16 " 57 P 120/80 B 16 " 60 P 120/80 R 16 " 60 P 130/70 B 12 " 62 P 130/70 B 13 " 63 P 130/70 R 13 " 63 P 140/60 B 14 " 64 S 140/70 R 14 " 68 P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin City Grip (100/90 R12 64P) 386859 | 319 zł |
Michelin City Grip ( 100/90-12 RF TL 64P tylne koło, koło przednie ) | 339 zł |
Michelin Moto City Grip M/c 64p Reforzado Tl Scooter Tire Czarny 100 / 90 | 282 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin City Grip 100/90 -12 64P
Ціни на Michelin City Grip 100/90 -12 64P |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 90/90 -12 54P | від 244 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 90/90 R10 50J | від 224 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/80 -16 50P | від 420 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/80 R10 53L | від 272 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48P | від 277 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 100/80 R16 50P | від 445 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 100/90 -10 56J | від 178 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin City Grip 100/90 -12 64P | від 282 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 -11 45L | від 320 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R11 45L | від 277 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/70 R13 48S | від 273 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 110/70 R14 50P | від 267 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 110/80 -14 59S | від 292 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/70 -14 61P | від 247 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin City Grip 120/70 -16 57P | від 542 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/80 -16 60P | від 449 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 120/80 R16 60P | від 415 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 130/70 -12 62P | від 410 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 130/70 -13 63P | від 385 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin City Grip 130/70 R13 63P | від 374 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin City Grip 140/60 -14 64S | від 309 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin City Grip 140/70 R14 68P | від 458 zł | 2 пропозиції |
Схожі