Opona zimowa Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H 215/65 R17 99 H 215/65 R17 99 H Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Alpin 5 (215/65 R17 99H) 203172 | 1 028 zł |
Michelin Alpin 5 ( 215/65 R17 99H ) 203172 | 1 242 zł |
Michelin Alpin 5 ( 215/65 R17 99H ) | 1 257 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H
Ceny na Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H | od 1 028 zł | 3 oferty | ||
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal | od 885 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →