Opona zimowa Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal 215/65 R17 99 H 215/65 R17 99 H Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 215/65R17 ALPIN 5 SELFSEAL 99H - opony zimowe 77893 | 885 zł |
Michelin Alpin 5 (215/65 R17 99H) 077893 | 1 082 zł |
Michelin Alpin 5 ( 215/65 R17 99H, Selfseal ) 077893 | 1 089 zł |
Michelin Alpin 5 ( 215/65 R17 99H, Selfseal ) | 1 102 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal
Ceny na Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H | od 1 028 zł | 3 oferty | ||
Michelin Alpin 5 215/65 R17 99H Seal | od 885 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →