Opona zimowa Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat TOP-5RunFlat 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 H RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Alpin 5 ZP (205/55 R16 91H) 393712 | 635 zł |
Michelin Alpin 5 ZP ( 205/55 R16 91H, runflat ) 393712 | 744 zł |
Michelin Alpin 5 ZP ( 205/55 R16 91H, runflat ) | 753 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat
Ceny na Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H | od 720 zł | 2 oferty | ||
Michelin Alpin 5 205/55 R16 91H Run Flat | od 635 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →