Opona zimowa Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Agilis Alpin ( 225/65 R16C 112/110R 8PR ) 736500 | 876 zł |
Michelin Agilis Alpin (225/65 R16 112/110R) 736500 | 873 zł |
Opona Michelin 225/65R16C AGILIS ALPIN 112/110 R - opony dostawcze 7365 | 838 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 225/65 R16C 112/110R 8PR ) | 887 zł |
Modyfikacje Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R
Ceny na Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Alpin 225/65 R16C 112R | od 838 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →