Opona motocyklowa Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Zdjęcia 5 |
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
METZELER 150/70 R17 69R KAROO EXTREME MST TL 3866300 | 716 zł |
Metzeler Karoo Extreme (150/70 R17 69R) 3866300 | 746 zł |
Metzeler Karoo Extreme ( 150/70 R17 TL 69R tylne koło, M/C, MST ) 3866300 | 751 zł |
Modyfikacje Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R
Ceny na Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo Extreme 90/90 -21 54R | od 1 075 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Karoo Extreme 90/90 -21 54S | od 583 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Karoo Extreme 90/90 R21 54R | od 567 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Karoo Extreme 140/80 -18 70R | od 645 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R17 69R | od 716 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo Extreme 150/70 R18 70S | od 588 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →