Opona motocyklowa Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V 130/70 B 18 " 63 V 150/80 R 17 " 72 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler ME880 Marathon (150/80 R17 72H) 1705400 | 1 210 zł |
Metzeler ME880 Marathon ( 150/80-17 TL 72H M/C, koło przednie ) 1705400 | 1 212 zł |
Metzeler ME880 Marathon ( 150/80-17 TL 72H M/C, koło przednie ) | 1 227 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Ceny na Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Metzeler ME 880 Marathon 130/70 -18 63V | od 1 179 zł | 3 oferty | ||
Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V | od 1 210 zł | 3 oferty |
Podobne