Мотошина Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Відео 1Фото 2 |
Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V 130/70 B 18 " 63 V 150/80 R 17 " 72 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metzeler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metzeler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metzeler ME880 Marathon (150/80 R17 72H) 1705400 | 1 210 zł |
Metzeler ME880 Marathon ( 150/80-17 TL 72H M/C, koło przednie ) 1705400 | 1 212 zł |
Metzeler ME880 Marathon ( 150/80-17 TL 72H M/C, koło przednie ) | 1 230 zł |
Відеоогляди
Модификації Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V
Ціни на Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Metzeler ME 880 Marathon 130/70 -18 63V | від 1 179 zł | 3 пропозиції | ||
Metzeler ME 880 Marathon 150/80 R17 72V | від 1 210 zł | 3 пропозиції |
Схожі