Opona motocyklowa Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R
Ceny na Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | od 435 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | od 448 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | od 556 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | od 639 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | od 635 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | od 606 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →