Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 600079550
Wideo 13Zdjęcia 10 | Produkt jest niedostępny 426 zł Lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z podświetleniem. Jest to wysokiej jakości elektronarzędzie ręczne klasy półprofesjonalnej z dwoma trybami prędkości i regulacją momentu obrotowego, przeznaczone do wkręcania i wykręcania śrub, wkrętów samogwintujących, kołków i innych typów elementów złącznych. Powyższe operacje najlepiej wykonywać przy użyciu pierwszej prędkości, która ogranicza prędkość obrotową do 360 obr./min. Drugą ważną funkcją urządzenia jest wiercenie otworów w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych (kolorowych) i ich stopach, a także w drewnie (do 18 mm), ceramice i polimerach. Do wiercenia używany jest tryb drugiej prędkości, który umożliwia głowicy z uchwytem samozaciskowym osiągnąć prędkość do 1400 obr./min. Precyzyjny dobór prędkości dla każdego określoneg...o momentu roboczego odbywa się za pomocą elektronicznego regulatora wbudowanego w mechanizm spustowy wyłącznika. Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 600079550 jest wyposażona we wrzeciono z wewnętrznym ćwierćcalowym sześciokątem do bitów wkrętakowych, co umożliwia pracę bez uchwytu wiertarskiego. Wbudowane podświetlenie LED pozwala na efektywną pracę w słabo oświetlonych miejscach. Maksymalny moment obrotowy sięga 37 Nm obsługiwany prostym i niezawodnym 20-pozycyjnym sprzęgłem. Zestaw zawiera również dwa akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności (2 Ah przy 10,8 V), firmową ładowarkę LC 40 oraz torbę. |
Metabo PowerMaxx BS 600079550 akum. 1 szt. 2 Ah akum. 1 szt. 2 Ah , zestaw 63 szt.akum. 2 szt. 2 Ah akum. 2 szt. 2 Ah , 9-bitowy, zasilaczakum. 2 szt. akum. 2 szt. 2 Ah , 15 bitów2 Ah , bez walizkiakum. 2 szt. 2 Ah , Pamięć LC 12akum. 2 szt. 2 Ah , torbaakum. 2 szt. akum. 2 szt. 2 Ah , zestaw 45 szt.2 Ah , zestaw 63 szt.akum. 2 szt. 2 Ah , Ładowarka LC 40akum. 2 szt. 4 Ah akum. 3 szt akum. brak2 Ah latarka / akum. 2 szt. 2 Ah , 9 bitówlatarka / akum. 2 szt. 2 Ah , 15 bitówlatarka / akum. 2 szt. 2 Ah , zestaw 63 szt. |
|
Lekka i kompaktowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z podświetleniem. Jest to wysokiej jakości elektronarzędzie ręczne klasy półprofesjonalnej z dwoma trybami prędkości i regulacją momentu obrotowego, przeznaczone do wkręcania i wykręcania śrub, wkrętów samogwintujących, kołków i innych typów elementów złącznych. Powyższe operacje najlepiej wykonywać przy użyciu pierwszej prędkości, która ogranicza prędkość obrotową do 360 obr./min.
Drugą ważną funkcją urządzenia jest wiercenie otworów w stali (do 10 mm), metalach nieżelaznych (kolorowych) i ich stopach, a także w drewnie (do 18 mm), ceramice i polimerach. Do wiercenia używany jest tryb drugiej prędkości, który umożliwia głowicy z uchwytem samozaciskowym osiągnąć prędkość do 1400 obr./min. Precyzyjny dobór prędkości dla każdego określonego momentu roboczego odbywa się za pomocą elektronicznego regulatora wbudowanego w mechanizm spustowy wyłącznika.
Wiertarko-wkrętarka Metabo PowerMaxx BS 600079550 jest wyposażona we wrzeciono z wewnętrznym ćwierćcalowym sześciokątem do bitów wkrętakowych, co umożliwia pracę bez uchwytu wiertarskiego. Wbudowane podświetlenie LED pozwala na efektywną pracę w słabo oświetlonych miejscach. Maksymalny moment obrotowy sięga 37 Nm obsługiwany prostym i niezawodnym 20-pozycyjnym sprzęgłem. Zestaw zawiera również dwa akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności (2 Ah przy 10,8 V), firmową ładowarkę LC 40 oraz torbę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
- Artykuł 600079890 - dostarczane bez walizki transportowej , ładowarki, akumulatora i innych akcesoriów
- Artykuł 600079500 - zawiera 1 akumulator (2 Ah), ładowarkę i torbę
- Artykuł 600984000 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah) i ładowarkę
- Artykuł 600079550 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i torbę
- Artykuł 600079880 - zawiera 1 akumulator (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw akcesoriów (63 szt.)
- Artykuł 600080500/600080950 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 600080510 - zawiera 2 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 600080870 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw akcesoriów (45 szt.)
- Artykuł 600080880 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw akcesoriów (63 szt.)
- Artykuł 690954000 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw bitów (15 szt.)
- Artykuł 600080530 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, etui, latarkę i zestaw bitów (9 szt.)
- Artykuł 600080910 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę, zestaw bitów (9 szt.) I zasilacz PowerMaxx PA
- Artykuł 600080930 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, walizkę i zestaw bitów (15 szt.)
- Artykuł 600080940 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, futerał, latarkę i zestaw akcesoriów (63 szt.)
- Artykuł 600080960 - zawiera 3 akumulatory (2 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Metabo PowerMaxx BS 600079550
Ceny na Metabo PowerMaxx BS 600079550 |
---|---|---|---|---|
Metabo PowerMaxx BS 600079500 | od 572 zł | 1 oferta | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic 600984000 | od 426 zł | 2 oferty | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic Set 600080880 | od 539 zł | 3 oferty | ||
Metabo PowerMaxx BS Basic 600080500 | od 439 zł | 10 oferty | ||
Metabo PowerMaxx BS 600079890 | od 381 zł | 1 oferta |