Nóż turystyczny Mcusta Kamon Money Clip
Zdjęcia 5 |
Mcusta Kamon Money Clip |
|
Nóż wykonany jest w formie klipsa na pieniądze.
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mcusta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mcusta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mcusta Kamon Money Clip
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mcusta Mcusta Money Klip Fuji AUS-8 5cm | 399 zł |
Mcusta Zanmai Nóż składany Mcusta Pocket Clip AUS8 Kikyo 5 cm | 399 zł |
Mcusta Money Clip Fuji - Składany Nóż Z Klipsem, Stal Aus-8, Ostrze 5cm | 399 zł |
Nóż Mcusta Kamon Fuji Crest składany | 397 zł |
Mcusta Zanmai Nóż składany Mcusta Pocket Clip AUS8 Kikyo 5 cm | 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →