Nóż turystyczny Mcusta Katana
Mcusta Katana |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mcusta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mcusta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mcusta Katana
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mcusta Mcusta Katana VG-10 Blue/Purple 8,5 cm | 959 zł |
Mcusta Mcusta Katana VG-10 Black/Green 8,5 cm | 957 zł |
Mcusta Katana Nóż Składany Vg-10 Blue/Purple - Ostrze 8.5 Cm | 959 zł |
Mcusta Zanmai Nóż składany Mcusta Katana VG-10 8,5 cm | 959 zł |
Mcusta Katana VG-10 czarne aluminium 8 cm | 959 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →