Похідний ніж Mcusta Katana
Mcusta Katana |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mcusta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mcusta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mcusta Katana
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mcusta Mcusta Katana VG-10 Blue/Purple 8,5 cm | 959 zł |
Mcusta Mcusta Katana VG-10 Black/Green 8,5 cm | 957 zł |
Mcusta Katana Nóż Składany Vg-10 Blue/Purple - Ostrze 8.5 Cm | 959 zł |
Mcusta Zanmai Nóż składany Mcusta Katana VG-10 8,5 cm | 959 zł |
Mcusta Katana VG-10 czarne aluminium 8 cm | 959 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →