Rower elektryczny MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19
Zdjęcia 24 |
MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MBM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MBM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny MBM E809 Sinope D19 28 cali Czarny | 11 000 zł |
Rower elektryczny MBM E809 Sinope D19 28 cali Czarny MBME809D20NERO01 48 | 11 000 zł |
Modyfikacje MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19
Ceny na MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
MBM E809 Sinope 28 2022 frame 17 | od 11 000 zł | 4 oferty | ||
MBM E809 Sinope 28 2022 frame 19 | od 11 000 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →