Rower elektryczny Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55
Zdjęcia 14 |
Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55 rower elektrycznyblokada widelcaamortyzacja siodełkaregulacja mostkuhamulce hydraulicznekomputer pokładowy rama 50rama 55 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fischer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fischer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny FISCHER Viator 5.0I M22 28 cali męski Szary | 9 940 zł |
Rower elektryczny FISCHER Viator 5.0I M22 28 cali męski Szary | 9 940 zł |
Modyfikacje Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55
Ceny na Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55 |
---|---|---|---|---|
Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 50 | od 11 440 zł | 3 oferty | ||
Fischer Viator 5.0i M 28 2022 frame 55 | od 9 940 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →