Opona zimowa Maxxis VanSmart Snow WL2 195/75 R16C 107R
Wybierz rozmiar opony
Maxxis VanSmart Snow WL2 195/75 R16C 107R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis VanSmart Snow WL2 195/75 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Vansmart Snow WL2 (195/75 R16 107/105R) 42511990 | 443 zł |
Maxxis Vansmart Snow WL2 ( 195/75 R16C 107/105R ) | 473 zł |
Maxxis Vansmart Snow WL2 ( 195/75 R16C 107/105R ) 42511990 | 468 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →