Opona zimowa VIKING WinTech Van 195/75 R16C 107R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech Van 195/75 R16C 107R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech Van 195/75 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI WINTECH VAN 195/75 R16 107/105R VIKING 0470174 | 640 zł |
Opona Viking 195/75R16C WinTech Van 107/105R M+S - opony dostawcze 470174 | 379 zł |
Viking WinTech Van ( 195/75 R16C 107/105R 8PR ) 04701740000 | 412 zł |
Viking WinTech Van (195/75 R16 107/105R) 04701740000 | 411 zł |
Viking WinTech Van ( 195/75 R16C 107/105R 8PR ) | 417 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →