Opona zimowa Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V
Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Premitra Snow WP6 ( 225/45 R18 95V XL ) 423614303 | 480 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 (225/45 R18 95V) 423614303 | 473 zł |
Maxxis Premitra Snow WP6 ( 225/45 R18 95V XL ) | 485 zł |
Modyfikacje Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V
Ceny na Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra Snow WP6 225/45 R18 95V | od 473 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →